wielki-gleboczek

Wielki Głęboczek

Wielki Głęboczek 150

87-313 Brzozie

zurominek

Żurominek

Żurominek 50B

06-522 Żurominek

wiktoryn

Wiktoryn

Wiktoryn 5a

87-731 Wiktoryn

O nas

kalchem

PHZ Kalchem Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą działającą w branży rolniczej już prawie 20 lat. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam dobrze zrozumieć rolnika i jego potrzeby co do doboru maszyn do swojego gospodarstwa.

Swoją działalność rozpoczęliśmy od sprzedaży środków ochrony roślin, akcesoriów ogrodniczych i narzędzi. Jednak szybko wprowadziliśmy do swojej oferty maszyny rolnicze, części zamienne, oleje oraz usługi serwisowe maszyn rolniczych.

Od roku 2009 zostaliśmy autoryzowanym dealerem marki CLAAS w Polsce. Jest to jeden z wiodących producentów maszyn rolniczych na świecie. Posiada szeroką gamę maszyn takich jak: kombajny, sieczkarnie, ciągniki, ładowarki, maszyny zielonkowe oraz nowoczesną technologię usprawniającą pracę.

Poza marką CLAAS nasza firma oferuje również maszyny innych producentów : HORSCH , HARDI, TOSCANO, PICHON, UMEGA, AKPIL, SULKY, PRONAR , AGRIMET i inne. Prowadzimy sprzedaż maszyn nowych , jak i używanych.

Cały czas staramy się poszerzać nasz asortyment maszyn. Od tego roku w naszej ofercie znajdą Państwo siewniki pneumatyczne marki TOSCANO- jest to nowość na polskim rynku rolniczym. Pod marką Toscano produkowane są zaawansowane maszyny do uprawy roli, pielenia, rozdrabniania, siewu. Od dziesięcioleci firma oferuje najskuteczniejsze rozwiązania dla światowych rolników.

Gwarancją odpowiedniej wydajności pracy maszyn rolniczych jest ich odpowiednie użytkowane, konserwacja i serwisowanie. Wieloletnie doświadczenie oraz specjalistyczna wiedza, którą posiada nasz zespół serwisantów, sprawiają, że jesteśmy w stanie szybko i trafnie zdiagnozować usterkę, a następnie usunąć ją. Nasz dział serwisu to ponad 30-stu pracowników i 25 aut serwisowych wyposażonych w odpowiednie narzędzia pozwalające na naprawę u klienta.

Kolejnym mocnym aspektem naszej firmy jest dział części zamiennych. Większość części eksploatacyjnych jest dostępna od ręki - dzięki temu nasi klienci nie mają długich przerw podczas prac polowych, co jest bardzo ważne szczególnie podczas okresu żniwnego. Warto dodać, że wszystkie części są oryginalne- co daje większą pewność na ich dłuższą eksploatację. Poza sprzedażą stacjonarną, prowadzona jest również sprzedaż wysyłkowa.

Dziś nasz zespół liczy już ponad 90 osób. Posiadamy 3 lokalizacje , aby nasz klient miał bardziej komfortowy dostęp do naszych usług.

Siedziba : Wielki Głęboczek 150 87-313 Brzozie /przy DK15
Oddział: Żurominek 50B 06-522 Wiśniewo /przy DK 7
Oddział : Wiktoryn 5A 87-731 Waganiec/ przy DK 91
www.kalchem.com.pl
biuro@kalchem.com.pl
tel: 564935840

Oddziały

Zespół

kalchem-zespol