wielki-gleboczek

Wielki Głęboczek

Wielki Głęboczek 150

87-313 Brzozie

zurominek

Żurominek

Żurominek 150

06-522 Żurominek

wiktoryn

Wiktoryn

Wiktoryn 5a

87-731 Wiktoryn

O nas

kalchem

PHZ Kalchem Sp. z o.o.

Firma KALCHEM jest firmą rodzinną powstała w 2004r, na początku siedziba firmy znajdowała się w Brzoziu. Jednak z rozwojem firma przeniosła swoją działalność do Wielkiego Głęboczka, gdzie do dziś mieści się główna siedziba. Od roku 2009 PHZ KALCHEM Sp. z o.o. jest autoryzowanym dealerem marki CLAAS . W naszej ofercie mamy bogaty wachlarz maszyn rolniczych wiodących producentów: CLAAS, HORSCH, HARDI, PICHON, UMEGA, AKPIL, KONGSKILDE i inne...

Nie tylko sprzedajemy maszyny , ale również zapewniamy obsługę po sprzedażową. Od wielu lat staramy się budować swoją pozycję w branży również na serwisie i przeglądach maszyn znajdujących się na gwarancji jak i na przeglądach pogwarancyjnych. Ponad 18 lat branżowego doświadczenia założycieli firmy sprawia, że od samego początku istnienia na rynku mieliśmy pewność, że wysokiej jakości posprzedażowa obsługa techniczna jest naszym obowiązkiem – to właśnie dlatego tak wielu naszych klientów zaopatruje się u nas w części zamienne , jak również w kolejne maszyny.

Dziś mogą Państwo odwiedzić nas również w naszych oddziałach : Żurominek 50b 06-521 Wiśniewo przy DK 7 oraz w Wiktorynie 5a 87-731 Waganiec.

Oddziały

Zespół

kalchem-zespol