System automatycznego precyzyjnego napełniania przyczep AUTO FILL za 9 900 zł netto.

Kupując sieczkarnię JAGUAR do 02.04.2024 r., otrzymasz system AUTO FILL w promocyjnej cenie.

 

System automatycznego precyzyjnego napełniania przyczep AUTO FILL w sieczkarniach JAGUAR.

 

AUTO FILL w sieczkarni CLAAS to system, który w czasie pracy maszyny, za pomocą wysokiej rozdzielczości kamery umieszczonej w tunelu wyrzutowym, skanuje obrys przyczepy i automatycznie oraz precyzyjnie dostosowuje kierunek odprowadzania materiału do kształtu i załadunku. Dodatkowo system AUTO zmniejsza obciążenie operatora i pozwala mu skupić się na pracy.

 
 
 

 

Zalety i korzyści systemu automatycznego precyzyjnego napełniania AUTO FILL:

 

  • Ułatwienie codziennej pracy i podniesienie komfortu
  • Możliwość załadunku bocznego i tylnego
  • Monitorowanie załadunku na wyświetlaczu wideo, bez ograniczeń – w dzień i w nocy
  • Poprawa wyników pracy, dzięki wsparciu operatora, który może skupić się na monitorowaniu paramentów i ustawień sieczkarni
  • Mniejsze straty paszy
  • Możliwość indywidualnej optymalizacji (typ przyczepy, wielkość, napełnienia, etc.)
  • Większy kąt obrotu tunelu wyrzutowego

 

System AUTO FILL teraz tylko 9 900 zł netto.*

 

Kupując sieczkarnię JAGUAR do 02.04.2024, możesz doposażyć swoją maszynę w system automatycznego precyzyjnego napełniania przyczep AUTO FILL już za 9 900 zł netto.* Oferta ważna tylko do 02.04.2024r.

 

 

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, skontaktuj się z nami.

 

* Niniejsze materiały stanowią wyłącznie informację handlową i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66, § 1. kodeksu cywilnego. Oferta ważna od 13.02.2024 do 02.04.2024 lub do wyczerpania zapasów. Zdjęcia maja charakter poglądowy. Oferta ważna u Autoryzowanych Dealerów marki CLAAS biorących udział w akcji. Podane warunki akcji są sugerowane i mają charakter niewiążącej rekomendacji dla Autoryzowanych Dealerów. Oferta w ramach tej akcji adresowana jest wyłącznie do przedsiębiorców. 
Każda sieczkarnia JAGUAR zakupiona od 13.02.2024 do 02.04.2024 może zostać doposażona w system automatycznego napełniania przyczep AUTO FILL w cenie promocyjnej 9 900 zł netto. Sugerowana cena detaliczna pakietu AUTO FILL, zależnie od wybranego modelu sieczkarni JAGUAR dostępnego w Konfiguratorze CLAAS, wynosi od 68 170 do 71 350 zł netto.