Serwis i części

serwis

Gwarancją odpowiedniej wydajności pracy maszyn rolniczych jest ich odpowiednie użytkowane, konserwacja i serwisowanie. Wieloletnie doświadczenie oraz specjalistyczna wiedza, którą posiada nasz zespół serwisantów, sprawiają, że jesteśmy w stanie szybko i trafnie zdiagnozować usterkę, a następnie usunąć ją. Nasz dział serwisu to ponad 30-stu pracowników i 25 aut serwisowych wyposażonych w odpowiednie narzędzia pozwalające na naprawę u klienta.

 serwis maszyn rolniczych kujawsko pomorskie

Serwis

01 Pełna dokumentacja - jasna sytuacja

Dokumentacja techniczna zapewnia, że wszystkie materiały dotyczące palety produktów są aktualne, kompletne i dostępne w każdym języku.

02 Wyposażenie High Tech – wsparcie skrojone na miarę

Bardzo nowoczesne warsztaty wyposażone w najnowszą technikę diagnostyczną umożliwiają dokładne diagnozowanie błędów oraz szybką kalkulację kosztów naprawy. W takim przypadku nasz partner serwisowy CLAAS ma do do dyspozycji narzędzia specjalne pozwalające wykonać naprawę szybko i niedrogo.

03 Szybkość - w każdym czasie na miejscu.

Gęsta sieć serwisowa i osobisty partner do rozmów gwarantują stały dostęp do nas – czy to do partnera handlowego, doradcy technicznego lub serwisu. Gdy nas potrzebujesz jesteśmy na miejscu. Zawsze. Szybko. Niezawodnie. W razie potrzeby partnerzy CLAAS zawsze mają do dyspozycji aktualne informacje online, pozwalające na szybkie reakcje i optymalne rozwiązania.

04 Zdalna diagnoza CLAAS

CLAAS TELEMATICS w maszynach żniwnych oferuje nie tylko korzyści ekonomiczne w czasie pracy, ale również szybką pomoc techniczną w oparciu o informacje uzyskiwane z bezprzewodowego połączenia z mechanikiem serwisu CLAAS. Technologia telefonii komórkowej oraz internetu pozwala przesyłać dane konkretnego pojazdu bezpośrednio do przyrządów diagnostycznych albo komputera mechanika. Może on wtedy z każdego miejsca postawić prawidłową diagnozę i dojechać z niezbędnymi częściami zamiennymi. Oszczędzony czas można wykorzystać na pracę maszyną.

części zamienne do maszyn mazowieckie

Części

01 ORYGINALNE części CLAAS

Części dają więcej niż tylko idealnie dopasowane wymiary. Stosowane materiały i ich odpowiednia obróbka są ważną podstawą niezawodnego i długoletniego użytkowania maszyn. Części wykonano z pełnowartościowych materiałów dokładnie według specyfikacji CLAAS i zgodnie ze sprawdzoną wiedzą CLAAS. Każda pojedyncza część jest optymalnie dostosowana do systemów funkcjonujących w maszynie.

02 PREMIUM LINE - części wyjątkowo odporne na ścieranie

Części PREMIUM LINE stanowią prawidłowy wybór dla ekstremalnych warunków pracy i szczególnego obciążenia maszyny. Wyróżnia je wyjątkowo wysoka odporność na ścieranie i korozję. Obszerną ofertę części PREMIUM LINE proponujemy dla przepływu materiału w sieczkarniach polowych CLAAS JAGUAR.

03 Środki smarne CLAAS ORIGINAL

Chroniące i wydajne: środki smarne CLAAS ORIGINA są precyzyjne dostosowane do rosnących wymagań wielu części maszyn. Środki smarne CLAAS są sprawdzone oraz dozwolone do stosowania przez dział rozwoju technicznego i odpowiadają wszystkim wymaganiom technicznym. Spełniają stale rosnące potrzeby przekładni, osi, hydrauliki i mokrych układów hamulcowych.

04 Opakowania do kiszonki i balotów CLAAS ORIGINAL

Siatka, sznurek i folia do owijania bel spełniają wysokie wymogi jakościowe CLAAS. Zostały wypróbowane w polu i są maksymalnie ekonomiczne. Poddano je szeroko zakrojonym testom, które potwierdziły, że produkty te odpowiadają za płynny przebieg procesów roboczych. Wszystkie testowane wyroby zostały bez wyjątku zatwierdzone przez specjalistów produktowych CLAAS. Nasze wydajne siatki do owijania czy wysokiej jakości sznurki są zaawansowanymi materiałami eksploatacyjnymi, których ekonomiczność i pewność działania są stale optymalizowana.

05 Obciążniki przednie CLAAS

Także w kwestiach odpowiedniego obciążenia CLAAS oferuje szeroki asortyment produktów. Do każdego zastosowania i każdego typu maszyny istnieje odpowiedni obciążnik przedni CLAAS. Ciągniki są eksploatowane przez cały rok i służą do rozmaitych zadań roboczych. Zarówno na polu, jak i przy uprawie roli odpowiednie obciążenie umożliwia efektywną, ekonomiczną i łagodniejszą dla podłoża pracę.

Twoje osoby kontaktowe

Serwis

profilowe

Damian Markowski

Kierownik serwisu

Części

profilowe

Piotr Żuchliński

Kierownik działu części